O mnie

Poznajmy się

Z pasji do kosmetyki i metod holistycznych Dalekiego Wschodu powstało wyjątkowe miejsce – Gabinet „Anna Hordyńska – Terapie Twarzy i Ciała” – gdzie z uśmiechem, w iście domowej atmosferze zaopiekuję się wielowymiarowo Twoją urodą i zadbam o dobre samopoczucie.

Proponuję skuteczne zabiegi kosmetyczne i odmładzające, m.in.: Masaż Kobido, Facemodeling, Estetyczną Rehabilitację Twarzy, japoński Cosmolifting, masaż bańką chińską, manualne oczyszczanie twarzy, zabiegi do cer problematycznych, peelingi medyczne, mezoterapię.

Jestem pierwszym w Rzeszowie certyfikowanym Terapeutą Biologicznej Odnowy Twarzy. Wykonuję najbardziej zaawansowaną odmianę Facemodelingu (Master Class).

Należę do również do nielicznego grona specjalistów wykonujących Estetyczną Rehabilitację Twarzy. Mój gabinet jest jedynym w Rzeszowie, który ma ten zabieg w ofercie.

Posiadam również dwudziestoletnie doświadczenie w kosmetyce estetycznej.

Stawiam na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszam na bezpłatną konsultację, podczas której powiesz mi, z jakimi problemem się zmagasz, a ja dobiorę zabiegi w taki sposób, by pomóc Ci go rozwiązać.

Zaufaj mi i pozwól pomóc sobie w kompleksowy sposób.

Anna Hordyńska - fragment zabiegu Facemodelingu