O nas

Poznajmy się - Anna i Marek Hordyńscy

Z pasji do kosmetyki i naturalnych metod odmładzania powstało wyjątkowe miejsce – Gabinet „Anna Hordyńska – Terapie Twarzy i Ciała”. To tutaj – z uśmiechem na twarzy i w iście domowej atmosferze – zadbamy o Twoją urodę i dobre samopoczucie.

Zabiegi, które znajdziesz w naszej ofercie, nie są zwykłymi masażami. To wielowymiarowe terapie twarzy i ciała, które nie tylko redukują zmarszczki i poprawiają owal twarzy, ale dobroczynnie wpływają na cały organizm.

Jako pierwsza wprowadziłam na Podkarpacie Facemodeling – skuteczną,  naturalną metodę odmładzającą i modelującą twarz. Wykonuję go w najbardziej zaawansowanej formie – Master Class.

Należę również do nielicznego grona specjalistów wykonujących Estetyczną Rehabilitację Twarzy – absolutny numer 1. wśród terapii manualnych twarzy. Nasz gabinet jest jedynym w Rzeszowie, który ma ten zabieg w ofercie.

Razem z Markiem jesteśmy jedynymi terapeutami w Rzeszowie, którzy wykonują masaż Hadado (skuteczniejszą wersję Kobido).

Marek wprowadził na lokalny rynek kolejny wspaniały zabieg – Japoński Lifting 3D. Zabieg ten, oprócz działania odmładzającego, wpływa również na poprawę postawy.

Oprócz naturalnych terapii odmładzających, zapraszam Cię do skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w kosmetyce estetycznej. Wykonuję oczyszczanie manualne, peelingi chemiczne (również do cer problematycznych) oraz mezoterapię mikroigłową.

Zapraszamy Cię na indywidualną konsultację, podczas której powiesz nam, z jakim problemem się zmagasz, a my dobierzemy terapię w taki sposób, żeby skutecznie go rozwiązać. 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól pomóc sobie w kompleksowy sposób.