Japoński Cosmolifting

Japoński Cosmolifting (liftingujący i terapeutyczny)

Czym jest japoński Cosmolifting? W skrócie – to terapeutyczny masaż twarzy dający efekt liftingu, który oprócz działania estetycznego (wygładzenie zmarszczek, poprawa kondycji skóry) wykazuje również dobroczynne działanie zdrowotne na cały organizm.

Jest to połączenie różnych metod refleksologii twarzy i drenażu limfatycznego.

Na czym polega skuteczność japońskiego Cosmoliftingu?

W trakcie masażu terapeuta stymuluje 21 punktów neurologicznych (akupresurowych) na twarzy pacjenta. Wytworzone w ten sposób impulsy nerwowe docierają do mózgu, a następnie do odpowiednich organów i układów w całym ciele, pobudzając procesy samoregulacji. Masaż poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego. Usprawnia również pracę narządów wewnętrznych.

Intensywny i długi masaż twarzy usprawnia również mikrokrążenie, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona. Wpływa to na poprawę jej jędrności i kolorytu.

Drenaż limfatyczny zapewnia efekt oczyszczenia i usunięcia toksyn z całego organizmu. Widoczne rezultaty to m.in. zniwelowanie obrzęków, opuchlizn i zasinień (np. worków pod oczami) oraz oczyszczenie skóry.

Jakich efektów możesz się spodziewać:

 • wygładzenie zmarszczek
 • poprawa owalu twarzy poprzez usunięcie obrzęków i ujędrnienie skóry
 • uruchomienie naturalnych procesów regeneracji twarzy i całego ciała
 • usunięcie toksyn z organizmu
 • zmniejszenie widoczności przebarwień i trądziku
 • głęboki relaks

Dla jakiej cery jest przeznaczony Cosmolifting?

Cera normalna, mieszana, przesuszona, wrażliwa, naczyniowa, sucha, a także tłusta. Szczególnie zalecany jest cerze zmęczonej, szarej, niedotlenionej, z pierwszymi oznakami starzenia i utratą jędrności.

Masaż polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania powstawaniu zmarszczek lub zmniejszenia efektów starzenia się skóry.

Dlaczego możesz zaufać tej metodzie?

Ponieważ jest to w pełni naturalna terapia opracowana przez Lone Sorensen – światowej sławy terapeutkę i nauczycielkę neurorefleksologii. Refleksologię twarzy opracowała na podstawie 30 lat badań i intensywnej pracy w Danii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Argentynie, Chile i na Kubie. Metoda jest poparta wieloma sukcesami i obecna w 20 krajach na 5 kontynentach. Wykonuje ją kilka tysięcy certyfikowanych terapeutów na całym świecie.

Ile zabiegów jest potrzebne?

Japoński Cosmolifting wykonuje się dobierając czas masażu i techniki w zależności od indywidualnych potrzeb. Może trwać od 45 do 75 minut. Najlepsze efekty przynoszą terapie składające się z 8 – 12 zabiegów. Można je wykonywać raz na 1-2 tygodnie, a w razie potrzeby nawet co drugi dzień.

Porozmawiajmy:

Jeśli masz pytania lub chciałabyś umówić się na zabieg, zostaw nam wiadomość na Messengerze lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 577 741 603.

Zapraszamy również na nasz fanpage: https://www.facebook.com/facemodelingrzeszow

 • aktywny trądzik
 • stany zapalne skóry, świeże niezagojone rany i blizny
 • aktywna opryszczka
 • przeziębienie i podwyższona temperatura
 • zabiegi medycyny estetycznej odbyte w przeciągu 2-4 tygodni przed planowaną wizytą: operacje, kwas hialuronowy, wstrzykiwanie tłuszczu, itp.;