Manualne oczyszczanie twarzy

Manualne Oczyszczanie Twarzy (prosaki, zaskórniki)

Manualne oczyszczanie twarzy - efekt zaraz po zabiegu
Moja Klientka bezpośrednio po zabiegu manualnego oczyszczania twarzy. Efekt: cera oczyszczona z prosaków i zaskórników, brak podrażnień.

Manualne oczyszczanie twarzy – dlaczego jest niezbędne?

Mało osób wie, że manualne oczyszczanie twarzy to jedyna metoda, która pozwala usunąć prosaki, kaszaki i głębokie zaskórniki. Pod względem skuteczności znacznie przewyższa popularny obecnie peeling kawitacyjny. 

W moim gabinecie często łączę oczyszczanie manualne z zabiegami z użyciem kwasów. Efektem jest gładka, głęboko oczyszczona i wolna od podrażnień cera.

Czy manualne oczyszczanie twarzy jest bezpieczne?

Tak, ale tylko jeśli jest przeprowadzone przez doświadczoną kosmetyczkę lub kosmetologa. Samodzielne próby manualnego usuwania niedoskonałości w domu mogą skończyć się podrażnieniem skóry i jej nadkażeniem (rozprzestrzenieniem się bakterii powodujących stan zapalny).

Doświadczona kosmetyczka odpowiednio przygotuje skórę do zabiegu, a po zakończonym oczyszczaniu zdezynfekuje ją i nałoży specjalne preparaty zapobiegające podrażnieniom. 

Jak wygląda zabieg:

Zabieg rozpoczynam od dokładnego demakijażu całej twarzy. Następnie robię peeling dobrany odpowiednio do rodzaju skóry. Nakładam maskę rozpulchniającą i dodatkowo rozgrzewam skórę wapozonem. 

Po tym wykonuję manualne oczyszczenie skóry, po którym dezynfekuję miejsce oczyszczania. Dodatkowo stosuję darsonval działający przeciwbakteryjnie i zamykający rozszerzone pory skóry

Na koniec nakładam maskę ściągającą i kojącą, po zmyciu której nakładam krem zabezpieczający skórę po zabiegu.

Oczyszczanie manualne skóry w moim gabinecie można łączyć z zabiegami pielęgnacyjnymi oraz delikatnymi kwasami. Istnieje również możliwość wykonania makijażu po zabiegu.

 

Jakich efektów możesz się spodziewać:

  • usunięcie prosaków, kaszaków i głębokich zaskórników, cera oczyszczona z niedoskonałości
  • usunięcie nadmiaru sebum, odblokowanie porów
  • gładka, miękka cera dzięki usunięciu warstwy martwego naskórka.

Wykonane przeze mnie oczyszczanie manualne nie daje żadnych skutków ubocznych, a cera po nim jest oczyszczona i ukojona (zobacz zdjęcie mojej Klientki bezpośrednio po zabiegu).

Porozmawiajmy:

Jeśli masz pytania lub chciałabyś umówić się na zabieg, zostaw nam wiadomość na Messengerze lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 577 741 603.

Zapraszamy również na nasz fanpage: https://www.facebook.com/facemodelingrzeszow