Masaż Hadado (skuteczniejszy Kobido) – Anna Hordyńska Rzeszów

Masaż Hadado (skuteczniejszy Kobido)

Czym jest masaż Hadado?

Masaż Hadado (zwany również zaawansowanym Kobido lub Kobido 2.0) jest połączeniem najbardziej zaawansowanych starożytnych technik Kobido ze współczesną wiedzą i technikami pracy na mięśniach, powięziach i tkance tłuszczowej. 

W przeciwieństwie do masażu Kobido, mamy tutaj możliwość pełnego dopasowania masażu do indywidualnych potrzeb.

Podczas Hadado docieramy głębiej, niż w przypadku Kobido i pracujemy wielowymiarowo na powierzchni skóry, tkanki tłuszczowej, powięzi i mięśni. Działamy na warstwy bezpośrednio odpowiedzialne za wygląd skóry i owal twarzy.

Masaż Hadado to znacznie więcej, niż chwilowe pobudzenie tkanek (tak jak ma to miejsce w przypadku Kobido). To ich głęboka stymulacja. Dlatego efekty masażu są znacznie lepsze i utrzymują się dłużej.

Podczas zabiegu koncentrujemy się na:

 • liftingu dekoltu i szyi;
 • rozwiązaniu problemu drugiego podbródka i „wdowiego garbu”;
 • poprawie wyglądu obszaru wokół oczu (usunięciu obrzęków pod oczami i efektu opadania powiek);
 • zredukowaniu bruzd nosowo-wargowych;
 • podniesieniu kącików ust i policzków

Czym Hadado różni się od Kobido?

Na pewno jest bardziej skuteczny. Hadado nazywany jest także Kobido 2, ponieważ wywodzi się ze swojego starożytnego pierwowzoru. Stosowane w nim techniki nie są jednak identyczne, ale zostały opracowane na nowo w taki sposób, żeby dawać lepszy i dłużej utrzymujący się efekt.

Dużo głębsze jest rozluźnienie, które przeprowadzamy na początku masażu. Bardziej intensywnie opracowujemy okolice ust i oczu. Zupełnie nowe techniki sprawiają, że efekty są jeszcze bardziej spektakularne i zbawienne dla wyglądu i zdrowia tkanek.

Hadado daje nam również możliwość pełnej personalizacji masażu. Nie mamy tu do czynienia ze sztywną sekwencją ruchów (jak ma to miejsce w przypadku masażu Kobido). Dobieramy stosowane techniki w zależności od problemów, z jakimi zgłasza się Klient.

Oczywiście część procedur z pierwotnego Kobido pozostaje niezmieniona, ale całościowo mamy tu do czynienia z zupełnie nową terapią – bardziej precyzyjną i złożoną, a jej efekty utrzymują się dłużej.

porównanie masażu hadado i kobido
masaż hadado rzeszów - gabinet anna hordyńska

Dlaczego Hadado jest bardziej skuteczny?

W Hadado stosujemy blisko 100 różnych technik,  podzielonych na kategorie dostosowane do konkretnych problemów. Dobieramy je indywidualnie, w zależności od potrzeb Klientki. Skutkuje to spektakularnymi efektami, często już po pierwszym masażu.

Pracujemy wielowarstwowo nad poprawą kondycji skóry, mięśni, powięzi i tkanki tłuszczowej.  Działamy na wszystkich warstwach bezpośrednio odpowiedzialnych za wygląd twarzy i jej owal.

Nie rezygnujemy przy tym z charakterystycznych dla masażu Kobido ruchów wprowadzających w stan relaksu i niwelujących napięcia.

Nie skupiamy się tylko na twarzy. Pracujemy nad liftingiem dekoltu i szyi, usuwamy obrzęki oczu, niwelujemy drugi podbródek, rozmasowujemy “wdowi garb”.  

Redukujemy bruzdę nosowo-wargową, lwią zmarszczkę, pracujemy nad podniesieniem kącików ust i policzków.

masaż Hadado - Rzeszów - Marek Hordyński

Estetyczne efekty masażu Hadado:

Dzięki masażowi Hadado można w sposób całkowicie bezinwazyjny:

 • ujędrnić skórę twarzy i poprawić jej owal poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni, powięzi i tkanki tłuszczowej (japoński lifting twarzy)
 • zredukować bruzdę nosowo-wargową, lwią zmarszczkę i zmarszczki mimiczne poprzez zniwelowanie napięć mięśniowych
 • osiągnąć efekt świeżej, bardziej gładkiej cery 
 • stymulować produkcję kolagenu i elastyny
 • wspomóc procesy regeneracji skóry poprzez pobudzenie metabolizmu komórkowego
 • pozbyć się obrzęków pod oczami i drugiego podbródka – poprzez głęboki drenaż limfatyczny i usunięcie toksyn z tkanek
 • wygładzić dekolt i szyję
 • zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i twarzy

 

Zdrowotne efekty masażu Hadado:

 • niweluje stres
 • zmniejsza efekty bruksizmu
 • łagodzi bóle głowy, także te o podłożu migrenowym
 • zapobiega sztywności twarzy
 • zmniejsza problemy z układem pokarmowym

Gabinet „Anna Hordyńska – Terapie Twarzy i Ciała” jest jedynym w Rzeszowie, który ma w ofercie masaż Hadado Japan Lifting Massage.

Ile zabiegów jest potrzebne?

Masaż Hadado może być wykonywany jako zabieg jednorazowy – gdy potrzebujesz natychmiastowej spektakularnej poprawy kondycji skóry, która widoczna jest od razu po pierwszej sesji masażu. 

Dla uzyskania trwałego efektu zalecana jest jednak seria zabiegów. To, ile będzie ich potrzebne, jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od wyjściowej kondycji mięśni i tkanek twarzy. 

Ile to kosztuje?

Cena jednego masażu Hadado to 300 zł.

Porozmawiajmy:

Jeśli masz pytania lub chciałabyś umówić się na zabieg, zostaw nam wiadomość na Messengerze lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 577 741 603.

Zapraszamy również na nasz fanpage: https://www.facebook.com/facemodelingrzeszow